TEN THINGS #79
  1. Knižná šifra je späť.

  2. A Spice Girls tiež!

  3. Olga Sushko, šéfredaktorka ukrainskej Vogue, bola dočasne odvolaná kvôli okopírovaniu článku, ktorý pre ruský Harper's Bazaar napísala v roku 2006 žurnalistka Shakrim Amirkhanova. Chjo!

Read More
Zuzten things Comment
MondayHack: 6 AM.

Viem, že by sa dal začať týždeň aj romantickejšie - dlhými raňajkami, knihou, sexom, jógou, osvedčilo sa mi však začať zhurta. Pondelkovým vstávaním o šiestej a prácou.

Read More
Zuz Comments
Vyshyvanka

Aj keď sa snažím svoj šatník pravidelne prechádzať, zvažovať každý kúsok a ne kompromisne vyraďovať veci, ktoré nie som naozaj JA (sú len moje vysnívané JA, interne tomu hovorím „Zuz v dokonalom svete by to nosila”), stále mám doma zopár vecí, ktoré mi skrini len visia a visia. Nenosím ich, tak nejak to nemám v pláne zmeniť ani v najbližšom roku a aj tak u mňa majú čestné miesto, čo je úplne proti môjmu presvedčeniu. Prečo?

Read More
Zuzoutfits Comment
Touch Your Boobs.

Ruku na srdce, ako často si kontrolujete prsia? Naozaj kontrolujete, postupne masírujete a všímate si jemné nezrovnalosti. Ja nikdy. Kontrolu pŕs som dlho brala ako súčasť gynekologického vyšetrenia, ktoré sa v mojom prípade koná vždy na jeseň. (A až tento týždeň zistila, že je to tak iba na Slovensku.) Moje prsia boli tým pádom poriadne vyšetrené raz za rok, čo je presne dvanásťkrát menej, ako by to malo byť. A to si ešte myslím, že sa o svoje telo celkom starám.

Read More
Zuz Comments
33 Days of Outfit Mirror Selfies

Po návrate zo Švédska som mala, po desiatich dňoch v tom istom oblečení, kedy som netúžila po ničom inom viac ako OBLIEKAŤ SA, výborný nápad. Odfotiť sa každý deň v zrkadle v tom, v čom idem stráviť deň. Tento pokus sľuboval, že sa vďaka nemu o sebe dozviem oveľa viac, ako len to, ako sa obliekam. A?

Read More
Zuzoutfits Comments
THE THEORY: Reality Show

Život nám hádže polená pod nohy, všetkým. Menšie aj väčšie, presne tak, ako píše Lydka: „Miestami som mala pocit, ako keby sa September na mňa pozeral a skúšal koľko toho znesiem. Ako keby som utekala vpred a on mi celý čas hádzal polená popod nohy. Niekedy len také konáriky, inokedy normálne že odrúbal Sekvoje, len aby som sa potrápila.”

Read More
ZuzON MY MIND Comment
Go big or go home

Každé leto plánujem, ako sa budem na jeseň obliekať, ako tie ženy na obrázkoch. Silonky, krátke šaty, veľké kabáty a silueta. Lebo počasie by na to bolo a veľkých vecí sa ešte nanosím. Dokonca si pamätám časy, keď som nosila iba sukne a šaty a nohavíc mala dokopy dvojo (a aj tie len na opekačky).

Read More
ZuzoutfitsComment
MOJA JESEŇ.

Aj na vás to na jeseň všetko doľahne? Nemyslím to v zlom, jeseň milujem. Len som už vždy po celom roku unavená. Každý nápad na čokoľvek, čo sa má odohrať mimo nášho bytu, mi príde absurdný a po ničom netúžim viac, ako po tom, byť doma, pozerať filmy, zapaľovať sviečky, čítať si, spať a jesť všetko, čo má známku comfy food. 

Read More
Zuz Comments
Separujeme správne? Ehm, nie.

Prednedávnom sa mi jedna slečna pochválila, že je so separovaním až taký blázon, že umýva tégliky od jogurtu predtým, ako ich vyhodí. Po mojej otázke: „A ako inak?“ sa zarazila a mne došlo, že sa to zas až tak často nerobí. To, že separujeme stále viac a viac, je skvelé. Separujeme však správne?


Read More
Zuzeko, slowhome Comments
R.I.N.G.

Mám kamarátku, ktorá si nosí z výletov ako suveníry šperky. Brilantné, nie? Mám rada košeľu, ktorú som si kúpila na blšáku v Budapešti, aj nohavice z vintage shopu z New Yorku - to sú moje suveníry - kupovať si však prstene, náušnice a náramky, z malých šperkární, nie z & Other Stories, je vyšší level. Na tom sa, hádam, zhodneme. 

Read More
ZuzoutfitsComment
We Are Family.

Minulý týždeň sme na joge po šavasane, namiesto pošúchania rúk a ich priložení na miesto, ktoré potrebujeme posilniť, dali ruky do “kvetu lásky” a poslali ho ľuďom, ktorých najviac milujeme. A ja som postupne posielala - Davidovi, mamine, Lubke, bratovi, Kike, starkému, Rozi, ... a v tom sa zarazila.Minulý týždeň s

Read More
ZuzON MY MINDComment