me&cosmetics.

Komické, keď hovorím o kozmetike. Niečo podobné, ako keby som rozprávala o politike alebo zbraniach. Blogový svet ma však učí, takže dnes hromadný post všetkých kozmetických vychytávok, ktoré prišli do môjho života a už nikdy nesmú odísť.

Bioderma, presnejšie jej zelená rada Sébium. To najlepšie, čo moja pleť, kedy mala, ale k tomu som sa už vyjadrovala tu. Ani v 25ke nie je moja pleť dokonalá, to ani zďaleka, ale vďaka Sébium je to s ňou oveľa lepšie. A tieto dve veci - čistiaca maska a hydratačný krém, mi padli z neba. Nájsť ten správny krém je makačka, ti vie asi každá z nás. Ja som svoj boj na istý čas vzdala a zmierila sa s faktom, že hold budem mať pleť buď suchú alebo mastnú, že nič medzi tým neexistuje. A ako som sa mýlila. BB krém Sensibio AR je marcová akcia od Biodermy a zoženiete ho vo vybraných lekárňach iba za 4 eurá. Skvelo kryje, nemastí a bojuje proti červeným miestam. A za tie 4 eurá rozhodne stojí.

Toni&Guy je láska. Tieto tri veci rozhodne - sprej s morskou soľou, ktorý vlasy preparádne rozstrapatí, dodá im objem a sú tak super tvarovateľné, ako keď sa vykúpete v mori. Len to nie je tak škodlivé, že áno. Druhým mojim must-have je púder na objem. To by ste neverili, ale ak objem nemáte, stačí poprášiť a je to. Tretí zázrak robí vlasy práve opačné, uhladzuje ich. Vyzerajú lesklo, zdravo a pritom vôbec nie uťapkane. (Áno, aj pre toto by som nemala hovoriť o kozmetike). Vazelína je trošku z iného súdka. Hľadala som ju veľmi dlho, na istý čas sa v našich obchodoch objavila, po čase zase zmizla a keď som ju objavila pri kase v Londýne, skoro som vyskočila od radosti.

Ružové combo na záver je môj najobľúbenejší parfém, tónovací krém od Vichy, vďaka ktorému môžem žúrovať, piť a fajčiť a moja pleť bude stále ako z reklamy na Niveu, farba na líčka od Bourjois (odtieň 48), ktorú používam už roky rokúce - je to púder, takže nemastí a má skvelú pigmentáciu a posledným zázrakom je krém na ruky od Crabtree & Evelyn. Lindička je od nich závislá, rozprávala o nich a rozprávala, až som na nich natrafila na Bonami a neoľutovala. Voňajú naozaj krásne.

Zuztips10 Comments