bioderma.

Vždy som mala problémovú pleť, ešte stále mám a verím, že raz mať nebudem. Že sa všetko s pribúdajúcim vekom vylepší, a to sa vylepší, že?! Dovtedy mi však neostáva nič iné iba používať všakovaké kozmetické vychytávky a tým rada Sébium od Biodermy zaručene je. Je to to najlepšie, čo moja pleť kedy mala. Naozaj. 

Produkty som dostala na odskúšanie a ako vidíte na poloprázdnych tubičkách, skúšala som naozaj poctivo. Základom všetkého je čistenie pleti, takže čistiaci gél čistiaca pleťová voda. Toto kombo pokožku očistí a vďaka komplexu Fluidactiv reguluje kvalitu kožného mazu. Rozprávočka. Peeling by som vraj používať nemala (každá kozmetička tvrdí niečo iné) raz za čas som však zhrešila. Milujem ten pocit opeelingovanej pleti, tento od Biodermy má malilinkaté čiastočky, je to viac gél ako ozajstný peeling a pleť je po ňom krásne hladká.

Keď už hovorím o kozmetických vychytávkach, zaručene najväčšia je ale Al korektor. 2 v 1. Nemám rada veci 2 v 1, ale toto TOTO je láska. Keď odklopíte viečko nájdete tam zelený korektor, ktorý dokonale zamaskuje všetky nedokonalosti a zároveň ich lieči. Ak viečko odšróbujete, nájdete tónovací krém, ktorý zjednocuje tón pleti. Posledné dva mesiace nepoužívam nič iné. Je to aj tým, že bolo leto a že make-up celkovo nemusím, ale myslím, že mi to ostane až kým niekto nevymyslí čosi prevratnejšie. Ak to teda ešte vôbec ide. 

Na záver krémikové trio - Sébium AKNSébibm Al Sébium Pore Refiner. Všetky tri pomáhajú bojovať s kožným mazom a odstraňujú vyrážky, čo je pre radu Sébium typické, takže je zbytočné sa opakovať. Pore Refiner (to napravo) je sérum, ktoré sťahuje póry. Používam ho každé ráno, potom ako si očistím tvár a predtým ako si na ňu nanesiem zelený korektor a tónovací krém. Na večer používam Sébium Al a AKN. 

Ja tú radu milujem. Pokojne si píšte, že som sa zapredala. A verím, že sa nájdu aj ľudia, ktorým Bioderma nesedí. Mne pomohla, pomáha mi stále a ak skončí spolupráca a budem nútená kupovať si produkty sama, miniem za ne aj posledné peniaze.

Všetky produkty od Biodermy nájdeteTU.

facebookinstagrambloglovin