My hair.

Chceli ste kozmetický post, moje tajné tipy na krásu a aj keď som sa zaprisahala, že nič také nebude, vašej priazne sa teším natoľko, že ho máte mať. Post vlasový, vážení. 

Moje vlasy sú divné. Hore mastné, dole suché.  Ryšavosť nie je moja prirodzená farba. A vôbec nechápem, prečo to tak nie je, lebo by to tak byť malo ! S touto očividnou nespravedlnosťou som sai ľahko poradila. Nie, nemáčam si ich v krvi panien. Farbím ich týmto. 

1. Vlasy som si kedysi skoro nečesala. Niekedy aj niekoľko týždňov. Len umyla, prehrabala prstami a nechala vyschnúť. Časom sa mi vytvorili prirodzené dredy, ktoré som si musela odstrihnúť. Po poslednom nedobrovoľnom strihaní som začala s pravidelným každodenným česaním.
2. Raz za čas si na vlasy dávam domáce masky a na končeky olivový olej. Keď mám dobrú náladu, tak si ich omotám do fólie a následne do uteráku. Nech do nich maska prenikne ešte intenzívnejšie. Ale to musím mať fakt dobrú náladu.
3. Šampón a kondicionér používam SYOSS COLOR a neviem si ho vynachváliť. Pre svoju lenivosť kondicionér niekedy vynechávam. Ale fakt len niekedy.
4. Na sére na suché končeky od AVONu som závislá už nejaký ten piatok.
5. A na záver to najlepšie čo som kedy na hlave mala - olivovú masku Planet Spa.
Čo vy a vaše vlasy ?
"beauty"Zuz28 Comments