Praha.

Bola som v Prahe, slnko svietilo, Vltava tiekla, všetko bolo ako malo a plus :
1. našla som svoje červené dvere,
2. 3 krát som išla  v električke na čierno a ani raz ma nechytili (čo je pri mojom šťastí hmatateľný dôkaz zázraku),
3. dostala zpruda od bezdomovca ! Že čupím na lavičke. Po anglicky !! Jeho krik "It's not yours" ma prenasleduje každú noc.
4. bola som s Lindou iba v podprsenke v malej malilinkatej miestnosti (a to vám teda poviem!),
5. videla som Terezku Voríškovú,
6. ocitla som sa s Beátou sama na záchodoch (a to vám teda sakra poviem!),
7. ukoristila som zo showroomu okrem milióna dojmov, pocitov a šiat aj 2 kusy rafaela a jeden muffin,
8. Oksanku som celý čas vyzliekala očami a snívala ako by vyzerala bez TEJ sukne a ako by sa tá sukňa vynímala v MOJEJ skrini !

 

A keďže moja návšteva Prahy nebola len taká hocijaká ale hneď 4 dňová, stihla som aj koho toho stretnúť (okrem týchto troch nádher, českej Katky a Terezy Voríškovej, samozrejme). Takže. Ohováračka :
1. Eva - hovorí o sebe, že je nefotogenická.  A to sakra, že je ! Naživo je sto krát, milion krát krajšia ako by ste si len mohli predstavovať vo svojich najtajnejších a najbujarejších snoch.
2. Boo - hovorí o sebe, že je maličká. A to sakra, že je ! Je maličká, je vlasatá, je krásna a usmiata. A ako slovo "Prievidza" hovorí viac ako bravúrne.
3. Aghata - hovorí o sebe, že je ruska s nemeckými  koreňmi. Teda s jedným nemeckým koreňom. Ak si správne pamätám. Ale ona je stelesnením švédskosti. Pravej nefalšovanej švédskej víly.Apelujem na všetkých majiteľov tohto saka - Linda by to ho akože naozaj mala mať !!