Like a Princess

Vrátila som sa z chaty. Živá zdravá, uzimená, vyradostená, polo triezva a plná elánu a ideálov, čo mi nový rok prinesie.
Keď si to tak zosumarizujem, minulý rok bol pre mňa viac ako pozitívny ! Presťahovala som sa s maminou, bráškom a Merci do pre mňa najkrajšieho bytu pod slnkom, začala som konečne seriózne chodiť s pre mňa najlepším chalanom na svete (mimochodom bývalým najlepším kamarátom), úspešne som zoštátnicovala, celé leto som strávila v prekrásnom Mníchove, stretla som veľmi veľa úžasných ľudí a zažila nezabudnuteľné veci, prečítala veľa kníh, snívala milióny snov, na bežiacom páse nabehala kilometre, objavila pár ozajstných sekáčových skvostov, naučila sa nosiť opätky a nenosiť len nohavice, piť kávu bez cukru, smiať sa aj cez slzy, plakať od šťastia, naučila som Merci podať labku a maminu znovu veriť a nezúfať, videla som veľa filmov, bola som na prvej svadbe v živote, prestala som fajčiť, začala som sa učiť seriózne angličtinu a stále som neprestala dúfať, snívať, veriť, mať rada, milovať.

Sľúbila som vám trojo najobľúbenejších šiat. Tieto sú druhé, taktiež sekáčové. Musela som si ich dať zmenšovať, ale aj po sčítaní ich ceny a peňazí, ktoré som nechala u krajčírky to bola kúpa viac ako skvelá ! .)