Beauty / My top 3

 

Vy viete, že ma na kozmetiku veľmi nezbalíte a tak to, že existujú produkty, pri ktorých sa desím, že raz nebudú, je zázrak.

  1. Harmančeková voda / S kozmetičkou sme dlho nevedeli prísť na to, čo mojej pleti chýba. Mám skoro tridsať, takže akné úspešne za sebou, navštevujem ju pravidelne, o svoju pleť sa starám presne tak, ako mi radí, zdravo sa stravujem a aj tak to stále nejak nebolo ono. Chyba bola hneď na začiatku - po vyčistení pleti (gélom a vodou) som nepoužívala tonikum. Tak banálna vec, že ju ani nenapadlo, že by som ju mohla nepoužívať. Tak komplikovaná, že ma nenapadlo, že to bez nej nepôjde. Hľadala som prírodný variant s upokojujúcim a protizápalovým účinkom a voda z harmančeka bola trefa do čierneho. Napríklad tá od Nobilis Tilia.

  2. Kryštál / Nájsť prírodný deodorant, ktorý by NAOZAJ fungoval, je beh na dlhú trať. Vyskúšala som ich viac ako dosť a viac ako dosť bolo aj dní, kedy som sama sebe smrdela natoľko, že som radšej držala ruky pekne pri tele. Už pár týždňov používam kryštál a musím zaklopať, ale funguje!

  3. Čistiaca maska / Nedeľný večer bez masky na tvár? Ale prosím vás! Keď mi došla tá od ONEST, siahla som v poličke po jednej jedinej, čo vedľa nej stála a musím povedať, že moja pleť doslova jasala. Čistiaca maska od Soaphoria je totižto veľké blaho a nielenže regeneruje a upokojuje, ale aj čistí a to naozaj do hĺbky. Verte mi, rozdiel spoznáte po prvom použití. 

Moje TOP 3 poznáte, aké sú tie vaše?

Zuzeko, slow11 Comments