It fits!

 

Väčšinou nemám v šatníku veci, ktoré by mi neboli. Áno, je mi niečo veľké, ale to sa dá ľahko obhájiť oversized štýlom, malé nemám (skoro) nič. Žiadne nohavice, pri ktorých, keď ich občas zapnem, viem, že som na svojej ideálnej váhe, žiadnu sukňu, ktorú si oblečiem len po dvojdňovej hladovke, ani nostalgicky ponechávané šaty, v ktorých sa necítim dobre, ani keby som sa rozkrájala. 

Moja váha sa mení minimálne a tak ak mi niečo nie je, v 99% to v momente vyraďujem. Lebo ak aj by som do toho niekedy hypoteticky schudla, zas by na mne plantalo to, čo nosím teraz. A tak sú pre mňa tieto šaty záhadou. Kúpila som si ich minulý rok, bez skúšania, len tak. Opantalo ma číslo 38 na visačke a to, že sú šaty z Talianska a tak číslo len veľmi pramálo opisuje realitu, som zistila až doma. Boli dĺžky pod kolená a keď som sa do nich doma konečne nasúkala, mohla som rovno vyraziť na karneval za oranžový šúľok. Nepreháňam. 

Zázrakom u mňa prečkali celú zimu, na jar som ich skrátila, v domnení, že odhalením nôh odvediem pozornosť od zvyšku tela a aj keď sa mi na nich občas odopne nejaký ten gombík (čo je v lete vlastne celkom vítaná zmena), som rada, že počkali. A že mi (skoro úplne) sú.

Čo váš šatník? Je plný veci, ktoré vám momentálne nie sú?

 

IMG_1036.jpg

šaty - vintage // taška - Uashmama // šatka - vintage 

 

OTHER OUTFIT CREATIONS

ZuzComment