Adiós Red Poppy!

IMG_3394.jpg

Chcete vedieť ako vznikol názov Red Poppy Stories? Bol večer a ja som chcela silou mocou nový názov, lebo Paramore (áno, Paramore. Tak sa volal môj blog úplne na začiatku) je vraj názov kapely. Prechádzala som pre inšpiráciu blogy, ktoré už existovali a potom, ako mi Paulína povedala, že názov WishWish-niečo, ktorý mi bol sympatický kvôli blogu WishWishWish, je ako pre nadáciu, bola som v koncoch. Moju situáciu vyriešili vlčie maky položené na okne a fakt, že som mala červené vlasy, nosila veľké sukne a na Vlčí mak sa, úprimne, tak trochu podobala. Vtedy.

A dnes? Evokujem vám vlčí mak? Správam sa ako vlčí mak? Nie a nie a musím povedať, že ma poslednú dobu spájanie s niečím, čo nie som a nikdy som ani poriadne nebola, hnevalo. Stačilo však zmeniť "Red Poppy" za "Zuz", kúpiť si správnu doménu, poprosiť Karolínu o nové logo, uplatiť Davida, aby to urobil tak, aby všetko fungovalo, prelinkovávalo sa samo a ja som nič nestratila a zase som to ja.  

Verím, že niektorí z vás zaplačú, zvyk je zvyk a je jedno či dáva zmysel alebo nie. Vytvorenie nového však trvá presne 21 dní a ak počítam správne, koncom júla si už nikto na "Red Poppy" ani nespomenie. Už to bude automatické. Zuz.

Takže, teší ma. Som to stále ja. Len teraz, pre zmenu, moje ozajstné JA.

 

Zuz2 Comments