One week in Camper (with BEYONCÉ).

Idú mi #ekovýzvy, výzvy v počte prečítaných kníh, výzvy ohľadom nejedenia toho a toho, nepoužívania Instagramu alebo v cvičení jógy. Ak sa však neviem v niečom obmedzovať alebo sa naopak nútiť, je to obliekanie. Danú vec by som za normálnych okolností pravdepodobne aj tak nosila stále dookola, akonáhle je však pred ňou "musíš" alebo "nesmieš", chytá ma ľahká panika. Už asi chápete, prečo upadol do zabudnutia môj kapsulový šatník a rovnako aj obliekacia výzva, ktorú som tu mala pred dvomi rokmi. Proste to nešlo. Na oblečenie nech mi skrátka nikto nesiaha.

A teraz prečo som sa teda dala na výzvu od ZOOTu a v nej POVINNE nosila celý týždeň tieto topánky? Úprimne - práve ony. Campery. Milujem ich a dala by som si za ne vŕtať do kolena. Najpohodlnejšie, najkrajšie, najfamóznejšie, najfanfárovejšie a všetky superlatívy, ktoré vám len napadnú. Camper je moja láska.

Sú na môj vkus tak crazy, že sa nehodia k ničomu a zároveň ku všetkému. Sú presne tá vec, ktorú buďto milujete alebo nenávidíte a prehliadnuť ich jednoducho nejde. Taká moja osobná Beyoncé, s ktorou týždeň nakoniec zbehol ako voda. 

camper_4.jpg

šaty - vintage // sieťovka - DIY // topánky - Camper

camper_8.jpg
camper_3.jpg

tričko - DIY // nohavice - Selected // taška - Vagabond // topánky - Camper// tričko - vintage // nohavice - Jesse Kamm

camper_5.jpg

šaty - Uniqlo // sieťovka - Česká síťovka // topánky - Camper

camper_6.jpg

top - Maison Scotch // nohavice - vintage // taška - vintage // topánky - Camper // sako - H&M // sukňa - vintage // košeľa - vintage 

 

OTHER LOOKS

ZuzoutfitsComment