Summer is Over.

Leto je preč, nenávratne a dobre mu tak. Nielen pre starú známu obohranú pesničku o tom, že mám radšej jeseň. Toto leto bolo nejak obzvlášť náročné, nezdá sa vám? Mne teda áno. Mala som menej piknikov a viac práce ako kedykoľvek predtým, bola som stále na cestách (stále znamená stále a za posledné tri mesiace som nebola na jednom mieste viac ani 10 dní), po dlhej dobe mi zase začal dochádzať kyslík, lapala som po dychu a vychádzala na vzduch, rozchádzali sa páry, za ktoré by som dala, ešte pred pol rokom, ruku do ohňa a odišli tí, ktorí odísť rozhodne nemali.

A celkovo, posledné mesiace boli až príliš vyostrené. Nemá byť v lete zákonite iba pohoda? Alebo som už veľká a toto je ten život? Nechcem tu bedákať, leto bolo, stalo sa v ňom veľa krásnych vecí a ja som si ho naozaj užila. Len som unavená, dávam mu to za vinu a bytostne sa teším, že už končí.

 

Kedysi dávno som písala o tom, že u mňa začína rok januárom, tentokrát však nie. Rok začína teraz. Teploty klesajú, ľudia sa upokojujú, knihy otvárajú a ja dúfam, že bude naozaj veľa pršať. A ja budem veľa spať, jesť a premýšľať a všetci naokolo ostanú v priam čarovnej nehybnosti.

tričko - DIY // sukňa - vintage // opasok & topánky - staré H&M

 

Zuzoutfits6 Comments