It's All About The Tits.

tits.png

Toto tričko je hodné sociologického prieskumu. Ale vážne. Jedny prsia a svet sa ide zblázniť. V ničom inom mi nepochváli outfit toľko neznámych žien, v ničom inom sa nevykreslia neznámi muži v tak elegantom svetle. Škála je naozaj široká - od slizkých pokrikovaní cez dvojprúdovku "kozičkyyy", cez sofistikované "dobrý triko!", až po rádoby vtipné "to aby sme vedeli, čo pod tým tričkom má".

Moje ozajstné prsia stredobodom pozornosti nikdy neboli. Minulý týždeň som dokonca zistila, že by som v dobách dávno minulých podprsenku nikdy nemala. To či dievča potrebuje podprsenku alebo sa peniaze minú na niečo iné, sa zisťovalo jednoduchou metódou - ak pod prsiami udržala ceruzku, dostala podprsenku, ak nie, tak nie. A ja ju tam teda ani zďaleka neudržím.

A aj keď pôsobí tento malý akt na okolie viac poburujúco, ako by som chcela, nosím ho rada. A nielen preto, že som si ho vyrobila sama. Nosím ho rada, lebo sa so mnou vďaka nemu rozprávajú cudzí ľudia a ja sa cítim ako v New Yorku. Ach, ľudia by sa spolu mali viac rozprávať! 

P.S. Raz bude z týchto náhodných hlesnutí celkom slušná zbierka.

Zuz2 Comments