Women's Tales / Lýdia

                                                                                                                                       Lýdiina obľúbená farba, kniha a predmet

                                                                                                                                       Lýdiina obľúbená farba, kniha a predmet

"Sú lásky, ktoré si k sebe hľadajú cestu troška dlhšie" napísala Lýdia a tým trafila naše prapodivné kamarátstvo po hlavičke. Ani jedna z nás nemá tak normálne nerada ľudí a predsa sme si jedna druhej nevedeli prísť na začiatku na meno. Čo bolo, bolo. Dnes si vieme prísť viac ako na to a ja som za to veľmi rada. Lýdia je chameleón. Vyštudovala bábkarskú tvorbu, hrá v divadle (najbližšie Veľkú potrebu už 16.mája!), píšemudruje, má vlastný miniseriál na vju a na starosti ZOOTiu kreatívu. A za mňa je to suverénne človek s najbizarnejšími historkami: ,,Celé rande bolo super, ale keď som mu dávala darček, ktorý si u mňa odložil, prilepila sa mi na neho vložka Always night". Ďalšia z mojich Žien, Lýdia Petrušová.

 1. Čo nikdy nepochopíš? Zlo. Často nad ním premýšľam. 
 2. Čo je na svete hore nohami? Hodnoty a priority.
 3. Ako si žije Lydka v ideálnom svete? V ideálnom svete sa Lydka nebojí, že príde vojna. (Ach, začali sme celkom dôstojne.)
 4. Čo je pre teba najväčší challange? Najväčší challenge sú pre mňa tabuľky, hlavne také, ktoré majú niekoľko pokračovaní či farieb. Už som dokonca videla aj takú tabuľku, ktorá bola v inej tabuľke (ale tú som hneď zatvorila).
 5. A tvoja guilty pleasure? Joj toto ja (asi) nemám. Ja som veľmi, veľmi pohodlný človek a rada si doprajem čokoľvek. Nezvyknem si veci vyčítať a zakazovať. Aj keď napríklad priberiem alebo ma bolí bruško zo sladkostí, nevyčítam si, že som ich jedla. Alebo si doprajem jedlo v posteli a vtedy všetko zašpiním. Riešim to však až na druhý deň (abo o dva), lebo v tom okamihu si to užívam a kašlem na špinavé obliečky. 
 6. Čo práve čítaš? Ivana Gibová - Barbora, boch & Katarzia. Ivanu milujem a obdivujem z každej strany. Dokonca aj z divadelnej, jej Bordeline momentálne hrajú v divadle STOKA. Veľmi odporúčam.
 7. Čo si všimneš na človeku ako prvé? Ako prvé hľadám dobrodružstvo v očiach.
 8. Ako chceš aby si ťa ľudia pamätali? Ako mňa (ale mohla by som byť v tých spomienkach chudšia).
 9. Láska bez sexu alebo sex bez lásky? Láska bez sexu trápi oveľa viac a dlhšie, ako sex bez lásky.
 10. Kedy sa cítiš najviac ženou? Ženou sa najviac cítim, keď sa snažím pochopiť mužov.
 11. S kým slávnym by si išla na kávu? S Amy Schumer, ale bolo by to o ničom. Ja sa hanbím ľudí, ktorých si vážim. Preto si všetci ľudia, ktorých obdivujem, myslia, že som hlúpa. Ale ja som pri nich len nervózna a tlačím na pílu.
 12. Čo bolo skôr? Sliepka alebo vajce? Neviem.
 13. Čo máš rada na pizzi? Haha, som vinná, chutí mi Hawai.

DOPLŇ:  

 • Sladké ako tie rána v Patersonovi.
 • Nikdy som si nemyslela, že to urobím, ale chodím k psychológovi a je mi skvelo! 
 • Neviem si predstaviť život bez divadla.
 • Verím v šťastné konce.
 • V ideálnom svete sme všetci nahí, obkolesení krásou, láskou a nehou vo víre tanca niekde na lúke bez kliešťov. A všetci si pomáhame a máme sa radi. 

Sledujte Lýdiu na instagrame, čítajte ju na blogu a 16.mája príďte na Veľkú potrebu.