5 travel apps you should know

PENIAZE / Revolut

Nechcete sa v zahraničí  obháňať kreditkou, na ktorej máte všetky svoje úspory? Veľmi múdre. Obháňajte sa kartou od RevolutuRevolut vám pošle kreditnú kartu až domov, tú si prepojíte so svojím bankovým účtom, peniaze si prevádzate cez aplikáciu a výbery do hodnoty 200 eur na mesiac máte úplne bez poplatkov (nad 200 eur platíte 2% z výberu). Ďalším nemenej dôležitým faktom je, že ak stratíte kartu od Revolut, nemusíte sa báť, že vám niekto v najbližších minútach vybieli celý účet. Ukradnú vám maximálne hodnotu, ktorú práve na Revolute máte a poslať peniaze na iný Revolut účet je otázka dvoch kliknutí.

POČASIE / Weather pro

Tiež sa vám zdá, že počasie, ktoré ukazuje iPhone, je niekedy na dve veci? Pre presnejšie určenie počasia si stiahnite Weather Pro. Okrem teploty tam nájdete aj percento zrážok, rýchlosť a smer vetra a počet hodín slnečného svitu. Už sťahujete?

VÝDAVKY / Settle up

Aplikácia, ktorá udrží vaše spoločné výdavky pekne na uzde a priateľstvá bez zbytočných dlhov. Settle up je prehľadný, presne si tam zaznačíte kto komu čo platil a hneď vidíte výsledok. Funguje tak o 100% lepšie, ako písanie si výdavkov na papier alebo snaha o ich zapamätanie. Odskúšané na vlastnej koži.

BEZPEČNÉ SURFOVANIE / Tunel bear

Na verejných internetoch neslobodno otvárať internetbanking a podobné dôležitosti. S TunnelBear sa dostanetedoslova dvoma kliknutiami, nech to znie akokoľvek prapodivne, pod ochranné krídla medveďa a žiadny hacker na vás nemá.

LOKÁLNE TIPY / Cool Cousin

Každý, kto má cool bratranca, vie. Tipy od neho sú skrátka tie najlepšie. Vďaka appke Cool Cousin ich budete mať v rôznych cool mestách sveta a vďaka rozšíreným profilom a vychytávkam ako "24 vecí o ...", sa dozviete o lokáloch viac a viete si ich odporúčania a tipy zobrať viac k srdcu.

Zuztips, travel1 Comment