Women's Tales / Terka

                    Najobľúbenejšia Terkina farba je žltá, kniha Jezero od Biancy Bellovej a predmet chýba (nielen na fotke, ale aj životne. Bol ním chemex a ten sa rozbil.).

                    Najobľúbenejšia Terkina farba je žltá, kniha Jezero od Biancy Bellovej a predmet chýba (nielen na fotke, ale aj životne. Bol ním chemex a ten sa rozbil.).

Aj keď si Terka hovorí purezlo, toto spojenie je hotový oxymoron. V skutočnosti poznám len málo lepších ľudí, ako je ona. Úprimná, chápavá, krásna, svojská. Vo vnútri ešte krajšia ako navonok a to si to len zoberte. Chcela som sa s ňou kamarátiť od momentu, kedy som ju uvidela pred siedmimi rokmi v ELLE a aj keď bol môj prvotný zámer prepovrchný, vyplatil sa. Viete vlastne, že je Terka jeden z hlavných dôvodov, prečo som si vlastne blog založila? Spomínaný článok ma opantal a druhý deň bol blog na svete. Milovníčka dotykov, mačiek a sójovky a moja drahá kamarátka - Tereza Žiaková.

 1. Čo si všimneš na človeku ako prvé? Přijde mi ze jsem slepá jak patrona a často si lidi od pohledu nepamatuju. Ale nevím proč, většinou se lidem dívám na boty. V tramvaji, v kavárně, na ulici. Takže možná bot? U lidí s kterýma se bavím mě na poprvé upoutá pozitivní vibe.
 2. Čo je pre teba najväčší challange?Každý den. Být dospělá, samostatná, zodpovědná.
 3. A tvoja guilty pleasure? Vydloubávat mým kočkám ospalky. :D
 4. Kedy sa cítiš najviac ženou? 24/7
 5. S rúžom alebo bez? Asi s. Baví mě, že taková blbost jako trocha barvy na rtech dokáže ovlivnit, že si připadáš sebejistější. S namalovanými rty si připadám jako někdo, kdo ví, co chce. :)) To neni nikdy na škodu.
 6. Čo je na svete hore nohami? Spousta věcí je vzhůru nohama a nesmyslných. Ale je super, že žijeme v době, v který žijeme a v zemi která je svobodná. A myslím že ve všem máme možnost si vybírat podle (vlastních) hodnot a aspoň trochu bojovat za věci, které dávají smysl.
 7. Ako si žije Terka v ideálnom svete? Myslím, že si v podstatě nemám na co stěžovat. Takže možná i stejně jako si Terka žije teď. Nevadilo by mi, kdyby v mém ideálním světe bylo celý rok v Čechách jaro, dva týdny horka v létě, abych si užila koupání na Šárce, a týden sněhu během Vánoc. A taky kdyby moje kočky nepouštěly chlupy.
 8. Ako chceš aby si ťa ľudia pamätali? Jako pozitivního člověka, který ma správné hodnoty (světový mír ☮️)
 9. Čo hovoria tvoje tetovania? Nemají hluboký význam. Ale většinu navrhla jedna z mých nejlepších kamarádek, které furt připomínám, že by se měla věnovat kresbě a furt mě neposlouchá! A jsou to funny kresbičky, které mi mají dělat radost.
 10. Láska bez sexu alebo sex bez lásky? Ideálně obojí dohromady. Ale když už, tak teď sex bez lásky a až budu stará, tak láska bez sexu.
 11. Kto je najvtipnejší človek, akého poznáš? Všichni moji kamaradi doufám prominou, na prvním místě je Ivan. Rozesmívá mě už jenom jak se směje. Takže většinou když se se jeden z nás začne smát, tak je to několikaminutovej záchvat (<3).
 12. Čo bolo skôr? Sliepka alebo vajce? Slepice, která v sobě měla vajíčko. V podstatě oboje naráz, 2v1.
 13. Aký je tvoj najobľúbenejší kus oblečenia? Kabát ze sekáče za 60 korun. Letos spolu slavíme patý rok. Tak dlouho mi zatím nevydržel ani žádný vztah. Jen moje kamarádství s Anežkou trvá dýl!
 14. A citát?
  Mám jenom oblíbené pořekadlo: neni každej den posvícení...No a fakt neni.
 15. Lacný alebo drahý šampón?
  Jakýkoliv, co není chemka, nebude mě po něm svědit hlava a nevypadá mi půlka vlasů. Ještě jsem takový neobjevila, takže přijímám tipy.

DOPLŇ: 

 • Sladké ako sladkokyselá omáčka.
 • Nikdy som si nemyslela, že to urobím, ale podváděla jsem.
 • Neviem si predstaviť život bez ... Život si představit umím, neumím si představit, co je po životě.
 • Verím ve spravedlnost.
 • V ideálnom svete je všechno tak, jak má být.

Sledujte Terku na Instagrame.

 
Zuzwomen's talesComment