EUROPE. WONDER IS ALL AROUND.

Už tretí rok si hovorím, že v lete vypustím všetky zahraničné výlety, že ostanem pekne doma a konečne si poriadne prejdem to naše Slovensko (čo sa mi tento rok asi  konečne podarí, juch!). Keď prišla európska komisia s nápadom podpory cestovného ruchu v Európe bola som nadšená. Viac informácií o kampani Európa. Zázraky sú všade naokolo. nájdete tu. Oficiálne stránky kampane zas tu.

Mojou úlohou bolo vybrať jeden pin, miesto ktoré sa na Slovensku oplatí navštíviť viac ako akékoľvek iné a za mňa sú to Čičmany. Chodila som tam s našimi už ako malá, doma máme fotoalbumy plné fotiek mňa v pestrofarebnej kombinácii pri jednom z maľovaných domčekov a samozrejme, že som si vtedy myslela, že sú všetky perníkové.

Máte taktiež radi cestovanie po Európe? Zapojte sa! Nazdieľajte svoju obľúbenú cestovateľskú destináciu do aplikácie Mapa zázrakov na facebook! Môžete tak inšpirovať ostatných a vyhrať lístky na vlak po celej Európe. Sledujte #MyWonderfulEurope a “Europe. Wonder is all around” na facebooku.

Viac o kampani Európskej komisie „Európa. Zázraky sú všade naokolo.“, ktorá propaguje cestovný ruch, zistíte tu.

Zuztravel2 Comments