BALENIE NA CESTY.

Časy, kedy som so sebou na výlety ťahala veľký kufor, sú dávno preč. Nielenže sú všetky nízkonákladové lety iba s príručnou batožinou, zbaliť sa na x dní iba do batohu a niesť si ho so sebou na chrbte je neskutočne oslobodzujúce. Čo viac vlastne na cesty potrebujete? Základné hygienické potreby, dvojo topánok (keby náhodou), dve knihy (keby náhodou) a zopár dokonale ladiacich a obľúbených kúskov. A je to tu. Aké kúsky ??? Doteraz si pamätám, ako som si zo začiatku blogovania brala na výlety oblečenie, ktoré si chcem odfotiť na blog a od obľúbených alebo ladiacich mali na hony ďaleko. Kufor mi praskal vo švíkoch a v konečnom dôsledku som: 1. buďto nosila stále to isté dookola, lebo v ničom inom som sa necítila dobre, alebo 2. nosila oblečenie, v ktorom som sa necítila dobre a to bolo ešte horšie. Dnes putujú do batohu iba veci nosením osvedčené a ak si niečím nie som istá, oblečiem si to pred výletom na deň-dva do práce a sama zistím, ako sa v tom cítim.

Osobne mi nevadí nosiť oblečené stále to isté dookola. Ku šťastiu mi stačí malá obmena a v tom mi na výletoch pomáhajú dve veci - náušnice a šatky. Babô kedysi dávno písala, že v Lisabone používa rúž, ako malý upgrade dookola nosených tých istých x kúskov oblečenia, a mne to prišlo ako bravúrny nápad. 

IMG_3891.JPG

Ja rúže nenosím (zatiaľ), zato šatky a náušnice áno. A tak napríklad tento oufit. Overal sám o sebe nosím až až, ráno som si cez neho zaviazala šatku, v neznesiteľnom poobednom teple si šatku obviazala okolo pŕs ako podprsenku a z overalu urobila vysoké šortky a k večeru, keď moje vlasy vyzerali už naozaj neakceptovateľne, si šatku obviazala okolo hlavy. Ízy.

IMG_3900 copy.jpg

overal - zara, šatka, náušnice - vintage, sandálky - ALDO zo Zoot

Zuzoutfits1 Comment