Jemné úpravy.

Kratšie, užšie, s inými gombíkmi alebo rozparkom až do neba - upravujete si doma oblečenie podľa seba? Ja som to dlho nerobila. Vec, ktorú som nenosila som vyradila bez toho, že by som sa zamyslela nad jej prípadnou úpravou a následným dohnaním k dokonalosti a oblečenie, ktoré mi nesedelo už v obchode ostalo tam. A pritom úplne zbytočne. Mamina mojej kamarátky si upravuje skoro všetko. Čokoľvek čo si kúpi prejde jej úpravou, nič nenosí hneď. Káťa z H&M showroomu mala na sebe pri poslednej prezentácií božský komplet (niečo ako toto). Rozstrihnuté a obšité šaty, ktoré ju ako také prestali baviť. Brilantné!

A teraz k môjmu veľdielu. Keď zavriete oči a predstavíte si karnevalový kostým švajčiarskej tety, máte túto košeľu v jej pôvodnom stave. Veľká tmavomodrá neforemnosť s vyšitými švajčiarskymi vlajkami na prsiach. A s tými najkrajšími rukávmi. <3 Košeľu som našla v sekáči, takže ma jej následné zlikvidovanie nemrzelo. V tom istom, len o poschodie vyššie, visela aj tmavomodrá hodvábna košeľa bez rukávov.

A tak sa to stalo. Dve košele, jedny rukávy, 20 minút za šijacím strojom a je to. Žiadna veda. Neslobodno zabudnúť, že ma stál celý zázrak dokopy menej ako ranná káva. A na tuty som v nej na svete jediná.

košeľa - diy, džíny - Levi's

Zuzoutfits4 Comments