REKAPITULÁCIA / MÔJ ROK 2016

Ak bol rok koňa (2015) bláznivý, čo bol potom rok opice (2016)? Taktiež ste mali miestami pocit, že nikto ničomu nechápe a na svete je pramálo lásky? Na jednej strane to bol pre mňa jeden z najstabilnejších a najkrajších rokov vôbec - žiadne sťahovanie, zmena práce, rozchod a podobne, na druhej strane bol miestami tak neuveriteľne komplikovaný, že by som dala sebe aj všetkým zúčastneným výchovné dve. Pred sebou máme rok ohnivého kohúta, ktorý sa vyznačuje nekonfliktnosťou, spravodlivosťou a dobrosrdečnosťou. No najvyšší čas. 

Ale vráťme sa k roku 2016. Aj napriek svetu naopak, to bol jeden skvelý rok. Človek sa rýchlo prispôsobí a v srdci vždy ostávajú najmä tie pekné spomienky, čo je iba dobre. Snažila som sa vybrať dvanásť momentov ako naposledy, tentokrát som však skončila na čísle pätnásť a ďalej to nešlo. Rok 2016 bol plný splnených snov, výletov, nových stretnutí, kamarátstiev, večerov na deke, kulinárskych výmyslov, makových zmrzlín, dobrých kníh, hektických týždňov, o to pomalších víkendov, nečakaných prekvapení, prvých krokov, úspechov, nečakaných rozhodnutí a momentov, ktoré šmahom ruky zatienili tie zlé. Za posledný rok som sa naučila viac ako za päť rokov na vysokej škole (zn. ZOOT), navštívila presne deväť krajín, ušila dvoje šiat, bola pri zrode šiestich časopisov (❤︎❤︎❤︎), nechala svoje srdce v Belehrade, prepadla zázraku s menom THINX, navštívila Paríž s Hermès, znovuobjavila čaro dievčenských večerov a pochopila, že s Davidom je to navždy.

Rok 2017 je už zajtra. Želám vám, nech je čo najlepší a najzmysluplnejší ako sa len bude dať. Nech si plníte sny, neprestanete bojovať a  nezabudnite - nedá sa je iba v hlave, život je až príliš krátky a múdrejší ustúpi. Šťastný nový rok! 

Azory ❤︎

Tieto kvetinky

Japonsko ❤︎

Noc pod širákom

Paríž (a šatka!!) Hermès

Belehradská láska

Prvý deň v THINX

Dobčické rybníčky

Vlastný stôl

Dievčenský víkend

Recept roka: Sopa Azteca

Zlatá hodinka v New Yorku

Prvé mnou ušité šaty

Fotenie s Tami a Babsy

Moja tajná oslava

Zuz5 Comments