A Big Pink Dream.

Či sa páči Davidovi ako sa obliekam? Ehm, v drvivej väčšine (=95%) nie. Niekedy viac nie, niekedy menej nie, každopádne je to NIE. Aby sme sa chápali, ukážem vám Davidove najobľúbenejšie šaty. Sú to tieto, vrchol krátkosti a dievčenskosti. Dnes je všetko príliš dlhé, príliš veľa vrstiev, príliš sofistikované, príliš farebné, príliš a zbytočne...

Obliekanie a frajerov, riešim od pradávna a pamätám si, že som sa niekedy dávno vo vesmíre podľa niektorých aj obliekala. Nie, že by som mala Davida menej rada ako tých predtým, popravde ho mám najradšej zo všetkých, je to len a iba o uvedomení si vlastného ja a robení si vecí po svojom. 

Historiek na túto tému mám neúrekom. Jedna moja kamarátka sa podľa svojho bývalého frajera obliekala od hora až dole. Skoro nič si nekúpila bez jeho prikývnutia a to, že bol jeho ideál krásy džínové šortky a biele bavlnené tričko bez ramienok (čo dáva úplne zmysel) a iné ako bedrové nohavice bol hotový poprask, prijala so sklopenou hlavou. Jedna slečna, ktorá si odo mňa kupuje oblečenie na votoči s rýdzou pravidelnosťou, má vždy identický scenár. 1. "Ahoj, máš to ešte?" 2. "Počkáš mi s tým do zajtra? Poradím sa s priateľom...". Ďalšia kamarátka mi prednedávnom hovorila, že je rada, že sa rozišli a teší sa, že sa bude konečne obliekať iba podľa seba. Kde sme?? 

Nehovorím, že sa necítim ešte o niečo lepšie, keď ma David pochváli alebo, že nenosím bláznivejšie kombinácie ešte s väčšou radosťou, keď tam nie je, ale viete čo? On sa tomu aj tak houby rozumie!

Dnešná móda nie je na to aby sa chlapom páčila. Fakt nie. Či už kvôli pánskemu štýlu a oversized modelom alebo nekonečnému vrstveniu, volánom a infantilným farbám. Ukážte mi jedného heterosexuála a potrasiem mu rukou. 

Čo vy a táto ošemetnosť? S pravdou von!

košeľa, sukňa - secondhand, tenisky - Converse