10 beauty facTs.

10 veľkých beauty faktov:

  1. Nikdy v živote som si nerobila linky na oči. Nikdy. A aj keď mi všetci tvrdia, že linky na oči pristanú úplne každým očiam a urobia ich iba krajšie, v mojom prípade to neplatí. Nepristanú mi presne tak, ako mi nepristanú slnečné okuliare.
  2. Mám 2 tetovania. Obe bez sebehlbšieho významu a neľutujem.
  3. Vlasy si umývam každé ráno. Ak nie, tak je to hotová tragédia. Už roky používam šampóny od Guhl, ktoré kúpite buďto v nemeckých drogériách alebo tu. 
  4. Mám alergiu na slnko, celkom extrémnu a pri dlhšom pobyte bez opaľovacieho krému sa mi na tele robia malé pľuzgieriky. 
  5. Narodila som sa s odstávajúcimi ušami, jedným viac ako druhým a ostalo mi to aj po neveľmi úspešnej operácii.
  6. V puberte som mala akné. Naozaj veľké a dlho. Vyriešila to vlastne až čistiaca sonická kefka, čo je mimochodom tá najlepšie vec, ktorú moja pleť kedy mala.
  7. Minulý rok som musela zo zdravotných dôvodov prestať jesť sladké. Všetko sladké, dokonca aj ovocie a nikdy som sa necítila tak skvelo a plná energie ako vtedy. Odvtedy sa o to v pravidelných intervaloch zase pokúšam, vrátiť sa na bezsladký režim je však neľahké.
  8. Svoju kaderníčku som hľadala až do svojich 25 rokov (!!!). 
  9. Nemám rada líčenie - každý deň sa teším domov, odmaľujem sa ešte skôr ako vyzujem a ísť spať s make-upom je pre mňa nemysliteľné.
  10. Som vegetariánka. Mäso som k životu nikdy nejak extra nepotrebovala a okrem veľmi občasnej, ale o to väčšej, chuti na hot-dog, mi je bez neho krásne.
Zuz9 Comments