Jarné kozmetické vychytávky.

V zime treba pleť hydratovať, chrániť ju pred krutými mrazmi a zakrývať nedostatky super krycími make-upmi, jar patrí rozjasňovaniu, tónovacím pastelkám, BB-krémom a veselým leskom na pery. Vďaka Bohu za jar! )

 
 
 

1. Je vám jasné, že tak krásne ako Adéle mi to s kontúrovacími "pastelkami" nejde, krvopotne sa však o to každé ráno pokúšam a ešte zopár nepodarených ťahov a predvediem vám moje skillsy v plnej paráde. Tak napríklad cez týždeň na instagrame, áno?

2. Rozjasňujúca modrá rada od Clinique ma dostala na plnej čiare - pleťovú vodu vklepete do pokožky namiesto séra a rozdiel je vidieť takpovediac okamžite, maska rozjasní pleť behom piatich minút a denný krém je ten najlepší parťák. Zoženiete ho v dvoch odtieňoch a keďže jeho súčasťou je aj jemné tónovanie, nosiť ho môžete ako pod BB krém, tak aj iba tak. V oboch prípadoch budete vyzerať veľmi fresh!

3. Make-up nosím iba v zime, s prvými jarnými lúčmi vyťahujem BB krém a tento od Clinique musím iba pochváliť. Má superľahkú textúru a výborne zakryje všetky drobné nedostatky. (Môžete ho vyhrať TU.) Univerzálne korekčné duo z dvoch vzájomne sa doplňujúcich odtieňov od MAC je skvelá záležitosť na všetky nezrovnalosti. A všimli ste si, že tento rok patrí leskom na pery?  Majú veľký comeback. Ja som si obľúbila odtieň Japanese Spring

4. Keďže lov na kondicionér, ktorý by moje vlasy zbytočne nezaťažoval stále trvá, moje srdce bije  pre spreje. Tieto dva patria k mojej daily routine - biely na ochranu vlasov pri fénovaní (čo o chvíľku taktiež skončí a vlasy sa mi budú sušiť krásne na slniečku po ceste do práce. yay!), zelený na vytvorenie surferského looku. Jeden uhladí, druhý rozstrapatí. Klasika.

Zuztips3 Comments