In Krakow.

Tento víkend som definitívne odložila všetky zimné kabáty, čižmám dala dobrú noc a šály poukladala do krabice, na ktorú si najbližších 6 mesiacov ani nespomeniem. Tieto fotky sú ešte z Krakowa, posledné kabátové, až naozaj.

Prvotne som mala v pláne ultimátneho sprievodcu plného fotiek a tipov, ale ponevač v Krakowe stále pršalo a foťák ostával doma v suchu, budú to hold iba tipy a kamarát instagram.

Na kávu a koláč: Karma coffee (Krupnicza 12) Cafe Tektura (Krupnicza 7). Nachádzajú sa na tej istej ulici, takže ak bude v jednej plno, čo je viac ako pravdepodobné, presuniete sa do druhej. Karma coffee má aj vlastnú pražiareň kávy, ktorá nechutí inak ako božsky. 

Na obed: Konfederacka 4 (Konfederacka 4) Polakowski (Miodowa 39). Chcete domácu poľskú kuchyňu za smiešne peniaze alebo krásny loft a malý gastronomický zázrak? Ak ste za A, a teda tradičná poľská kuchyňa a naozaj nízke ceny, vitajte v Polakowski. Konfederacka 4 je druhá možnosť a nachádza sa na druhej strane rieky, v super priestore a jedlo tam, priamo pred vašimi očami, chystajú dvaja sympaťáci.

Jednoducho musíte: Museum Of Contemporary Art in Krakow skrátene MOCAK (Lipowa 4) je úplná pecka! A ešte časť Kazimierz, z ktorej sme sa za tri dni pobytu skoro nepohli. A v nedeľu sme v nej našli blšák a to viete, že Poliakom ide trhovanie priam bravúrne. )

shirt - secondhand, coat - Zľavomat Móda&Štýl, bag - Matt&Nat, scarf - H&M

Zuzoutfits19 Comments