REKAPITUlÁCIA / MÔJ ROK 2015

Rekapitulovanie. Či už nevedomky alebo nie, na konci roku sa tomu nevyhne nikto z nás. Rekapitulácia je dobrá, zhodnotí nám jednu etapu a my sa môžeme s čistým štítom vrhnúť do novej. (Aj keď dobre viem, že pre niekoho začína pocitovo nový rok po lete.) Ja som klasik, nový rok mi začína 1.januára a teda zajtra. Snažila som sa vypichnúť 5 minuloročných highligtov, potom 7, ok 10 a skončila som pri 12tich. Keď vidím všetky tie fotky takto pohromade, neubránim sa jemnej nostalgii - minulý rok bol plný. Plný života, lásky, smiechu, sĺz šťastia a malých zázrakov. Plný úloh a (ne)správnych rozhodnutí, plný ciest, objatí, strát a nálezov, nových kamarádstiev , spontánnych nápadov, nepremyslených nápadov a super zavrhnutých nápadov. A neľutujem. Neľutujem, že som sa rozhodla odísť z urbanluxu (btw. máme nový dizajn, juch!) a začať odznova, neľutujem spontánnu cestu na Krétu, ani že som sa odsťahovala od jednej z najlepších kamarátok a začala bývať s Davidom, neľutujem ani jeden výlet na ktorom som nechala polovicu výplaty, ani jeden plač pre nič za nič, neľutujem že som nechala milovaný šál vo vlaku, že som si dala poriadny kusisko (dobre, tri kusiská) svadobnej torty o piatej ráno, ani že som tancovala bosá, neľutujem, že občas naschvál nedvíham telefón, ani že je celý rok už za mnou. Rok 2015 bol aj napriek pracovným stresom jeden z najlepších. Ďakujem všetkým, ktorý v ňom boli so mnou. Ďakujem vám, že ste so mnou tu.

MOJICH 12 HIGHLIGHTOV:

1. Sťahovanie sa s Davidom

4. Svadba kamarátov

2. Prvé mimčo v rodine

5. Barcelona s Kikou

3. Severský trip

6. Tajná oslava

Na rok 2016 mám veľa plánov. Lubka ma prinútila spísať si ich na papier, je ich presne 15 a pekne sa na ne pozerá. Od pravidelného používania medzizubnej kefky a očného krému, cez zvládnutie kurzu angličtiny a šitia, až po góly ako byť dobrou slovenskou šéfredaktorkou a zároveň nevyhorieť. 

7. Kodaň

8.  Paríž s Lubkou (video tu.)

9. Odbehnutých 12 km!

Snímka obrazovky 2015-12-25 o 14.47.24.png

11.  Ja a Silvi na le 21ème

Želám vám nech je váš ďalší rok ešte lepší ako bol tento! Ešte viac lásky, smiechu, malých víťaztiev, lebo na tých stojí svet a výletov. 

Zuz15 Comments