7 THINGS: What I Hate About Blogging.

Mať úspešný blog je superskvelé, to áno. Za všetkým skvelým je však nejaké ALE. Zopár vecí mi vie na tvári vyčariť podobný výraz ako na fotke, a to:

1. Keď ten najlepší, najkrajší a najdokonalejší outfit vyzerá na fotkách práve naopak.

2. Keď je svet proti mne. Keď zájde slnko/začne fúkať/pršať/triasť sa zem,  práve vtedy, keď to najmenej potrebujem. Keď sa nedá poriadne odfotiť celočierny outfit, k ma foťák nerozozná pri stene alebo keď si až doma na fotkách všimnem, že mám rozopnutý zips na nohaviciach, krikľavú gumičku na ruke alebo vlasy každý na inú stranu a už mi nepomôže ani Photoshop.

3. Keď má post, s ktorým som naozaj spokojná a čakám adekvátne zadosťučinenie, najmenšiu odozvu v dejinách ľudstva.

4. Keď si niekto myslí, že sa za jeden lak na nechty zbláznim od šťastia a budem vďačne písať a sherovať posty najbližšieho pol roka.

5. Keď napíšem krátko pred spaním fakt dobrý post (lebo vtedy mi to najviac myslí) a únavou zaspím bez toho aby som ho uložila.

6. Keď ma spozná niekto práve vtedy, keď chcem byť neviditeľná, a teda v Prievidzi na Štefanskej na parkete po ôsmich vodkách, na festivale zabalenú v deke o pol siedmej ráno alebo ako vychádzam z TOI TOI.

7. Keď ho niekto začne rozoberať a začne vetou: "Čo tým chceš akože dosiahnuť?". 

Pozn. Fotka vznikla pri fotení, ktoré som si dopredu poctivo naplánovala, všetko bolo skvelé, svetlo dokonalé a ja som bola strašne krásna. Potom mi však foťák nerozoznával bielu košeľu od bielej steny, mňa bolelo brucho a začalo zapadať slnko. Táto zúfalá momentka je najostrejšia fotka zo všetkých a hovorím tam niečo ako :"Ako veľmi je to zlé? Ukáž mi ten foťák!".

Zuztips, ON MY MIND11 Comments