New Shoes.

Topánok nikdy nie je dosť, teda aspoň tých, ktoré človek vynosí (áno, vynosím aj tie sandále!).  Topánky na opätku, žabky, ani bláznivo farebné čižmičky si nekupujem, lebo v nich jednoducho neviem chodiť alebo ich nosiť.  Za 25 rokov už tak trochu viem, čo mi sedí,  takže hurá teniskám, mokasínam, sandálkom a espadrilkám. 

IMG_2315.JPG

1. Mokasíny COS mi padli z neba. Ak ste dostatočne pozorní, mohli ste si všimnúť, že COS je moja momentálne najviac najobľúbenejšia značka, dať však za, aj keď dokonalé, topánky 135 eur mi príde stále priveľa. Minulý víkend organizoval Recycle With Love v Containalle bazár a čo som tam našla? COS mokasínky, jedny jediné, presne v mojej veľkosti, ešte s nálepkami na podrážke a oproti pôvodnej cene naozaj za máličko. 

IMG_2316.JPG

2. Sandále značky MISU (nepoznáte, že? ani ja som nepoznala) mám zo Zľavomat Móda&Štýl. Niekedy sa tam dajú nájsť hotové poklady, napríklad tieto moje kabelky - táto a táto a topánky od španielskej značky MISU som neobjednávala posledný krát. Sandále sú pohodlné, pobehala som v nich celú Prievidzu (čo je celkom štreka) a je mi celkom jedno, že sa vám nepáčia. J

IMG_2314.JPG

3. Čerešnička na záver - TOMS. Výhodou pracovania priamo pri zdroji sú kolekcie, ktoré v našich končinách pravdepodobne ani nebudú v predaji a tieto pásikaté nádherky sú jednými z nich. Inak TOMSičky nakupovať na UrbanLux-e, na stránke denno-denne pracujem a čochvíľa príde nová kolekcia. 

Zuztips, fashion7 Comments