Old as New.

Blogerská kríza v obliekaní, to sa len tak nevidí. Nové mesto, nová práca, prvotný chaos, pretriedený šatník a snaha v recykláciu, nie je práve ideálny stav na prevratné outfity. Alebo práve naopak? V poslednej dobe sa snažím nenakupovať a bytostne nepotrebovať každý nový trend (také birkenstocky ma obišli oblúkom, aj keď sa mi páčia) a naopak hrať sa a kombinovať veci, ktoré mám doma a hádajte čo? Baví ma to oveľa viac! Podľa mojej osobnej štatistiky, nič čo som si za posledného pol roka veľmi spontánne kúpila a v tú hodinu/deň považovala za kúpu svojho života, mi v šatníku nezostalo. Čo je celkom smutné.

Je možné, že vám po čase dôjdu nápady, nové veci = nové nápady, čo mňa postretlo minulý týždeň, avšak žiadnu paniku. V tomto prípade pomôže pinterest. Hodina poctivého scrollovania a staré veci nadobudnú úplne nový rozmer. 

Ako ste na tom vy? Musíte mať v šatníku každú novú vychytávku, pravidelne obiehate obchody alebo skôr kombinujete outfity z vecí, ktoré už máte doma? Napíšte mi, naozaj ma to zaujíma. 

DSC_0140 copy.jpg
DSC_0165 copy copy.jpg

tričko je prastará zara, šaty, ktoré si nikdy neoblečiem ako šaty zo sekáča, tenisky New Balance a taška zo Zľavomatu

Zuzoutfits11 Comments