My Beauty Tips.

Zaujímalo vás ako sa starám o svoje vlasy, o pleť, ako sa stravujem a ako, a či vôbec, cvičím. Uvidíme, ako dlho mi to vydrží, ale dnes časť prvá. Nazvime ju oficiálne - STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ.

PRIRODZENOSŤ NAD DOKONALOSŤ. Amen. Stretnete ma strapatú, bez špirály, bez rúžu, dokonca oveľa častejšie ako s nimi, to, na čom si dávam naozaj záležať je čistenie pleti. 1. Zázrak s názvom Clarisonic spadol z neba a prisahám na všetky rozkošné šteniatka, že moja pleť sa vďaka nemu neporovnateľne zlepšila. Spýtajte sa mojich kamarátov, maminy, Davida, všetci vám to potvrdia. Clarisonic funguje. 2. Micelárku od Biodermy ospevovať netreba. Používam ju každé ráno a večer a doma ju (pre istotu) skladujem na litre. 3. Krém Visionnaire od Lancôme nenosí svoj názov pre nič za nič, je to revolučná záležitosť. Neviem akým zázrakom, ale vraj je vhodný na všetky typy pleti a všetky vekové kategórie. Mám zmiešanú pleť - miestami suchú, miestami mastnú a nájsť ideálny krém mi trvalo celú večnosť. 4. Na Oil Control od MAC tiež nedám dopustiť.  Nanesiete ho ako podkladový krém pod make-up (v mojom prípade pod BBkrém) a je to. Jeho účinok som si uvedomila až po nejakej dobe, ale už si ani nepamätám, kedy naposledy som si v priebehu dňa musela prepudrovať tvár. 5. Make-up nepoužívam. Vo väčšine prípadov až príliš zaťažuje a kryje a to brzdí moju prirodzenosť, že ano. BBkrém s ochranným faktorom je double win. 6. Korektor používam iba zriedka - na väčšie nezrovnalosti a pod oči, keď spím dlhšiu dobu menej ako 6 hodín. 7. Tri veci, bez ktorých si neviem maľovanie predstaviť sú - púder, farba na líčka a tiene na obočie (pre mňa sú najlepšie tie od Gosh). Áno, aj ja idem s trendmi a čím väčšie obočie, tým lepšie. 8. Nude lak na nechty a rúž Lady Danger, ktorý vidíte na fotkách zo mňa robia dámu. Aspoň občas.

Takže takto. Veľa čistiť, málo maľovať a je to. Žiadna veda, myslím však, že so starostlivosťou o vlasy a postavu, to nebude lepšie, takže stále chcete? )

IMG_8500 copy.jpg
DSC_0423 copy copy.jpg
IMG_8495 copy.jpg
Zuztips24 Comments