me for ushy.te.

Ktorá z nás ako malá nesnívala o tom, že raz bude navrhovať svoje vlastné oblečenie? Že si niečo vymyslí, nakreslí, ono sa to zhmotní a ľudia to budú nosiť? (A celé to bude mať fenomenálny úspech, samozrejme.) Ruku hore! Ja veruže áno. A keďže sny sú na to aby sa plnili, mne ten môj, dievčenský, splnilo Ushy.té. S Johannkou máme podobný štýl, záľubu v dievčenskosti, pásikoch, voľných strihoch a naša kolekcia je presne taká. Naša. 

Ale nebolo to med lízať, to mi verte. Raz máte milión nápadov a neviete, ktoré zamietnuť, lebo všetky sú taak super, raz máte ušité šaty a ani za svet ich neviete dokončiť, aby boli presne podľa vašich predstáv, raz vám vypredajú látku, s ktorou počítate (a samozrejme, že už nie je v obchode, na sklade, na planéte), raz látku kúpite a je fľakatá. Klobúk dole pred všetkými dizajnérmi, málokto si uvedomuje, čo všetko obnáša vytvorenie kolekcie.

Nápad nie je všetko - fotenie, video, visačky, etiketky, taštičky, do ktorých sa bude oblečenie baliť... Musíte myslieť na milión vecí a do toho všetkého ešte šiť. Podľa mojej skvelej štatistiky strávi Johanka šitím našej kolekcie 195 hodín. Takže 8 dní, 390 častí New Girl a jednu celkom slušnú dovolenku. Viete si to vôbec predstaviť? A potom niekto príde a povie, že je to DRAHÉ. Naozaj vydreté peniaze.

Naša kolekcia už je na svete, juchú!, celým procesom sme si prešli a teraz budeme už len lízať smotanu. A kde? Tento víkend na Urban Markete v Starej tržnici a po Urban Markete na našich facebookoch tu. a tu. :)

A pozrite si naše božské video a backstage fotky.

3b.jpg
2a.jpg
IMG_58801.jpg
Zuzfashion36 Comments