instafood.

Napadlo vás niekedy, že jesť zdravo bude tak veľmi cool? Fotky pekného jedla zachvátili instagram a dobre tak. Babô napísala, že "ak vaše pekné zdravé jedlo inšpiruje aspoň jedného človeka spraviť si rovnaké, smelo do toho!". Takže neváhajte!  

Moja dokonalá koláž z posledných mesiacov. Takto nastajlované a zvscované to vyzerá tak zdravo a fresh, všakže? Doktori mi na istú dobu zakázali všetok cukor, mliečne výrobky, múku a skoro všetko, čo som dovtedy jedla. Bolo to ťažké, preplakané noci a večná otázka "prečo ja?", s odstupom času to však hodnotím ako to najlepšie, čo sa mi mohlo stať. Stále to nedodržujem stopercente a pravdepodobne ani nikdy nebudem, cítim sa však oveľa lepšie ako pred pár mesiacmi. Neprídem vám šťastnejšia?

Na blogu vznikla sekcia food a plánujem aj recepty. Raz. Na to však treba viac času a funkčnú trúbu. Všetko však bude. A kde sa stravujem teraz? Tak napríklad Soupa, tam je raj na zemi - krásne, zdravo a lacno. A St.Germain. Tam by som na hamburgeroch, wrapoch a hermelíne na lesnom ovocí nechala aj celú výplatu. A ak sa mi nechce vystrčiť päty z bytu, tak zaručene FOODPANDA. Nemusíte nič, navolíte si kam chcete jedlo doniesť, na čo máte chuť a vygeneruje vám to zoznam reštaurácií, ktoré vyhovujú vášmu filtru. Vyberiete si, objednáte a Panda vám to s láskou prinesie. Skoro ako doma. ) Moje osvedčené tipy sú Treat Fresh Food a Fresh Garden. Tie rozhodne stoja za vyskúšanie. 

môj instagram plný všakovakých mňamiek nájdete tu. 

Zuzfood, tips5 Comments