Big Deal.

Základy môjho zimného šatníka - košele, svetre, káro a čierna. Nič iné vlastne ani nenosím. Ak by som sa ráno zobudila a na štenrdi by neviselo, okrem týchto vecí, nič iné, všimla by som si to pravdepodobne až po pár dňoch.

Pri preberaní šatníku a nechávaní na ňom iba veci, ktoré naozaj nosím som si uvedomila jedno a asi vám je jasné čo. MÁM SAKRAMENTSKY VEĽA VECÍ. Sakramentsky veľa vecí, ktoré milujem, nenosím a vôbec, ale vôbec nepotrebujem. A viete čo? Pamätáte si na Adélinu diétu? Tento rok do toho idem ja.

Pravidlá sú iné. Povoľujem si čítanie blogov a preklikávanie Pinterestu, na oplátku si VŠETKY offline a online obchody a nakupovanie ako také zakazujem na 3 mesiace (!!!). Minulý týždeň mi prišiel tmavomodrý kabát, ktorý som túto zimu tak postrádala, zaplatím posledný nákup v podobe športovej podprsenky a končím. 

Vydržím nenakupovať TRI mesiace? Tak schválne. Zvýrazňujem si v diári dátum 15.apríla a plánujem nepolaviť.

Ide do toho niekto so mnou?

Košele COS, svetre H&M, pásikaté tričko Comme des Garcons, sukňa secondhand, károvane šaty od Pauli, tenisky Stan Smith pre Adisas, mokasíny H&M, čapica Topshop, šál COS, košík H&M home. 

Zuz21 Comments