6 steps - Clinique.

Deň, keď som si podala ruku s PR slečnou od Clinique a moja pleť okúsila silu a jemnosť čistiaceho mydla (čo bolo tak dve hodiny nato), považujem za jeden z najšťastnejších dní minulého roku. Nie že by bol môj rok 2014 tak smutný, to Clinique je tak super.

Tipnite si koľko času zaberá starostlivosť o pleť podľa Clinique. Starostlivosťou myslím čistenie a hydratovanie. Celých 6 produktov! Večer to je v klídku, ráno trošku problém. Prvý týždeň som meškala do práce, vlasy mi schli za pochodu a maľovala sa v aute.Teraz to zmáknem za pár minút, nedám bez toho ránu, moja kozmetická taštička praská vo švíkoch a ,oproti môjmu obvyklému baleniu sa na cesty, chodím s príručným kufríkom.

Bez čoho sa ráno nepohne z domu a večer nevpadnem do postele?

1. Sonická kefka na čistenie a čistiaci gél. Predtým som používala tú od Clarisonicu, bola nadmieru spokojná, no teraz som ešte viac. Kefka od Clinique je ešte lepšia - menšia, krajšia,spratnejšia a lacnejšia.

2.Tekuté pleťové mydlo je božstvo. Jemná čistiaca pena nevysušuje, zaistí jemné čistenie a zanecháva skvelý pocit.A je k dostaniu aj v pevnej variante, ktorá je ako stvorená na cestovanie.

3. Pleťová voda Clarifying Lotion 3 pomáha odstraňovať odumreté šupinky a nadbytočný maz a pripravuje pleť k lepšiemu prijímaní účinkov hydratácie.

4.Hydratačný gél Dramatically Different Moisturizing Gel nemastí a hydratuje. Dlho som hľadala niečo, čo moju mastnú pleť zhydratuje a ešte viac nezmastí a zázrak sa stal.

5.Sérum Clinique Smart Custom-Repair Serum si pamätá vašu minulosť a myslí na vašu budúcnosť. Dokonalé, nemyslíte? Zlepšuje nejednotný tón pleti, jemné linky  vrásky, pleť spevňuje a rozjasňuje. 

6.Hydratačný gélový krém Moisture Surge intense, ktorý dodá pleti 24-hodinovú hydratáciu a efekt je naozaj okamžitý.

Je to jednoduché. 1, 2, 3, 4, 5, 6.

 Produkty používam druhý mesiac a neviem si ich vynachváliť. Dokonale do seba zapadajú a už teraz sa desím dňa, keď mi nejaký z nich dôjde. A moje srdcovky? Určite tekuté pleťové mydlo a Dramatically Different Moisturizing Gel (to žlté). Na tých budem závislá do konca života.

Zuztips20 Comments