Central European Fashion Days.

Minulý víkend žila Budapešť módou - Central European Fashion Days sa spojili s oficiálnym maďarským Fashion Weekom, takže módičky na tri dni až až. Vďaka tejto skvelej kolaborácii mali návštevníci možnosť vidieť to najlepšie od maďarských dizajnérov - NUBU, INQ Concept, Nanushka, Aeron, Dori Tomcsanyi apod. a tak isto od dizajnérov Višegrádskej štvorky a teda (okrem Maďarska aj) z Poľska, Česka a Slovenska. Ako dopadol celý tento stredoeurópsky mix? To sa dočítate tu.

A čo z toho všetkého bolo najviac najlepšie podľa mňa? Jednoznačne INQ Concept a Nanushka!  Pri INQ Concept mám pocit, že šijú presne na mňa, dokonalé farby, ležérne strihy a samá vlna a bavlna. Pred Nanuskou klobúk do. Toto dievča dosiahlo nedosiahnuteľné a ako jediná z lokálnych dizajnérov v našich končinách distribuuje svoje oblečenie po celom svete. Jej showroom v Barcelone, len tak napríklad.

Bol to trošku chaosíček, veľa vecí nebolo dotiahnutých, niekedy som sa chytala za hlavu, niekedy zašla s otvorenou pusou. Keby bolo všetko dokonalé, kam ďalej by sa človek posúval, že áno? Som vďačná, že som mohla byť toho súčasťou a o rok hurá zas!

fotky fotené na Canon E0S 100D

Zuzfashion7 Comments