33 Days of Outfit Mirror Selfies

Po návrate zo Švédska som mala, po desiatich dňoch v tom istom oblečení, kedy som netúžila po ničom inom viac ako OBLIEKAŤ SA, výborný nápad. Odfotiť sa každý deň v zrkadle v tom, v čom idem stráviť deň. Tento pokus sľuboval, že sa vďaka nemu o sebe dozviem oveľa viac, ako len to, ako sa obliekam. A?

Read More
Zuz Comments
THE THEORY: Reality Show

Život nám hádže polená pod nohy, všetkým. Menšie aj väčšie, presne tak, ako píše Lydka: „Miestami som mala pocit, ako keby sa September na mňa pozeral a skúšal koľko toho znesiem. Ako keby som utekala vpred a on mi celý čas hádzal polená popod nohy. Niekedy len také konáriky, inokedy normálne že odrúbal Sekvoje, len aby som sa potrápila.”

Read More
Zuz Comment
Go big or go home

Každé leto plánujem, ako sa budem na jeseň obliekať, ako tie ženy na obrázkoch. Silonky, krátke šaty, veľké kabáty a silueta. Lebo počasie by na to bolo a veľkých vecí sa ešte nanosím. Dokonca si pamätám časy, keď som nosila iba sukne a šaty a nohavíc mala dokopy dvojo (a aj tie len na opekačky).

Read More
ZuzoutfitsComment
MOJA JESEŇ.

Aj na vás to na jeseň všetko doľahne? Nemyslím to v zlom, jeseň milujem. Len som už vždy po celom roku unavená. Každý nápad na čokoľvek, čo sa má odohrať mimo nášho bytu, mi príde absurdný a po ničom netúžim viac, ako po tom, byť doma, pozerať filmy, zapaľovať sviečky, čítať si, spať a jesť všetko, čo má známku comfy food. 

Read More
Zuz Comments
Separujeme správne? Ehm, nie.

Prednedávnom sa mi jedna slečna pochválila, že je so separovaním až taký blázon, že umýva tégliky od jogurtu predtým, ako ich vyhodí. Po mojej otázke: „A ako inak?“ sa zarazila a mne došlo, že sa to zas až tak často nerobí. To, že separujeme stále viac a viac, je skvelé. Separujeme však správne?


Read More
Zuz Comments
R.I.N.G.

Mám kamarátku, ktorá si nosí z výletov ako suveníry šperky. Brilantné, nie? Mám rada košeľu, ktorú som si kúpila na blšáku v Budapešti, aj nohavice z vintage shopu z New Yorku - to sú moje suveníry - kupovať si však prstene, náušnice a náramky, z malých šperkární, nie z & Other Stories, je vyšší level. Na tom sa, hádam, zhodneme. 

Read More
ZuzoutfitsComment
We Are Family.

Minulý týždeň sme na joge po šavasane, namiesto pošúchania rúk a ich priložení na miesto, ktoré potrebujeme posilniť, dali ruky do “kvetu lásky” a poslali ho ľuďom, ktorých najviac milujeme. A ja som postupne posielala - Davidovi, mamine, Lubke, bratovi, Kike, starkému, Rozi, ... a v tom sa zarazila.Minulý týždeň s

Read More
ZuzComment
LoveStory: A Feminist Manifesto

Chimamanda napísala list kamarátke, ktorá ju poprosila o radu, ako vychovať zo svojej novonarodenej dcéry feministku. Dievča, ktoré bude na svet pripravené, čo najviac to ide. Dievča, ktoré bude zvedavé a nebude sa báť pýtať. Dievča, ktoré bude rozhodovať samé za seba a nebude čakať, kým to za ňu urobí niekto iný. Dievča, ktoré bude veľa čítať. Dievča, ktoré nebude čakať až sa raz vydá a potom mu začne ten skutočný život. Dievča, ktoré sa možno nikdy nevydá a bude s tým v poriadku. Dievča, ktoré bude láskavé a fér. A dievča, ktoré nebude za každú cenu "milé".

Read More
ZuzComment
DIGI DETOX

Dá rozum, že za polárnym kruhom internet veľmi nechytíte. Nechytíte ani signál na napísanie klasickej zelenej smsky a teda ideálny čas, dať si od všetkého aspoň na chvíľu pokoj.


Read More
Zuz Comment
LoveStory: babaà

Sú ľudia, veci a značky, pri ktorých mi podskočí srdiečko. A je jedno či mi príde newsletter, na spotify blikne nový podcast alebo vo feede naskočí najnovšia fotka. Efekt je rovnaký, čistá radosť, že sú. A ako správny milovník (ne)pravidelných rubrík, dostanú ju aj tie moje romániky. 

Read More
Zuz Comments
SERIOUS DATA TRAGEDY

Prednedávnom mi došli dáta a mne sa čisto z lenivosti nepodarilo aktualizovať si nový balíček. Keď som bola na wifi, hovorila som si “potom, potom” no a potom ma to napadlo zas až vonku. Odstrihnutá od internetu a možnosti aktivácie.  Z “potom” a “potom” sa to natiahlo na týždeň a úprimne, myslela som, že to ponesiem lepšie.


Read More
Zuzoutfits Comments