Ultra Violet and Me

Už nikdy nepoviem nikdy. Teda aspoň čo sa obliekania týka. Fialová a oranžová boli farby, ktoré by som si ešte minulý rok nikdy neobliekla. A už teraz viem, že raz budem opäť nosiť bokovky.

Read More
ZuzComment
Guide / Myanmar

Čím sú moje zážitky krajšie, tým ťažšie sa mi o nich píše. To je hlavný dôvodov a dokonalá výhovorka na to, prečo stále nemám ukončený minuloročný Vietnam (a vlastne asi nikdy ani mať nebudem). Myanmar bol náš januárový projekt a keď sa pozerám na všetky tie fotky, vôbec neverím, že som ich fotila ja. Že som to zažila ja. Ale áno, bola som tam. Hneď na druhej strane iPhonu.

Read More
Zuz Comments
MondayHack: 1Password

Málokedy ma prepadne väčšia hrôza, ako keď si môj počítač automaticky nezapamätá nejaké heslo a ja ho tam musím napísať ručne. Z hlavy. Dlho som používala jedno heslo, také univerzálne, slovo a pár číslic a bolo jedno, či som sa prihlasovala na facebook, do internet bankingu alebo do školskej knižnice.

Read More
ZuzComment
No Poo (stále na začiatku)

Nikdy som nemala dobré vlasy. Mám dobré nohy a zmysel pre humor, vlasy ani náhodou. Preto som nápad s prechodom na no poo, s ktorým ide ruka v ruke pár mesiacov (naozaj) zlých vlasov, prijala relatívne ľahko.

Read More
Zuz Comments
MOJE LETO.

Po minuloročnom hektickom lete, prichádza tohtoročné kľudové. A aj keď ho nepreležím celé kdesi na pláži s rozkrojenou marhuľou na opálených stehnách, teším sa, že už je tu.

Read More
Zuz Comment
Analog

Aj keď so sebou nosím skoro na všetky výlety jednorázový foťák, stáva sa, že urobím za celý ten čas iba jednu-dve fotky. O to väčšia zábava je to pri vyvolávaní. Myanmar, Paríž, Maroko, Toskánsko a Calpe. Na tom istom filme, rad za radom.

Read More
Zuz Comments
Adiós Red Poppy!

Chcete vedieť ako vznikol názov Red Poppy Stories? Bol večer a ja som chcela silou mocou nový názov, lebo Paramore (áno, Paramore. Tak sa volal môj blog úplne na začiatku) je vraj názov kapely.

Read More
Zuz Comments
Every day is not Sunday

Začať týždeň tým, že ste hneď v pondelok na 10:00 objednaný po 4 rokoch k zubárovi, nie je ten najlepší nápad, súhlasím. Môj týždeň však začal o 4 hodiny skôr panikou, že nemám žiadnu prácu a ani peniaze. Trvala síce len pár minút, presne toľko, aby som si naspäť uvedomila, že prácu mám, len nemám stály príjem a dokonca mám aj nejaké tie peniaze, ale stačilo mi to.

Read More